Amorki.info - darmowe randki internetowe. Znajdź miłość lub przyjaźń, umawiaj się na randki, poznawaj nowych ludzi!

Bezpłatny serwis randkowy - Amorki.info Regulamin.


Rejestrując się w serwisie AMORKI.INFO uzyskasz takie same przywileje jak każdy inny zarejestrowany użytkownik naszego serwisu. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, podobnie jak korzystanie z serwisu. Administracja serwisu zaznacza ze nie odpowiada za tresc korespondencji przesyłanej pomiedzy użytkownikami serwisu ani za dane umieszczone w profilach użytkowników, wyłączną odpowiedzialność za te dane ponoszą użytkownicy serwisu.
Rejestrując się użytkownik zgadza się nie zamieszczać w swoim profilu informacji sprzecznych z prawem ani ze stanem faktycznym.
Administracja ma prawo usunąć profil użytkownika jeżeli będzie on łamał postanowienia tego regulaminu, prawo lub jeśli zajdzie podejrzenie złamania prawa albo niniejszego regulaminu. Rejestrując się w serwisie AMORKI.INFO zgadzasz sie także na otrzymywanie informacji (e-mail) w kwestiach technicznych i marketingowych od administracji serwisu a także informacji od użytkowników serwisu. Zgadzasz się także na publiczne publikowanie Twoich danych z wyjątkiem danych poufnych takich jak hasła, adresy email lub inne - zaznaczone w trakcie rejestracji. Powyższy regulamin może ulec zmianom. Przejście do nastepnego etapu rejestracji oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 
Czas przetwarzania: 0.0461380 sekund.
Użytkowników online: 0, Gości online: 18
Zarejestruj się za darmo